Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Zdawalność OSK

 

Zdawalność Ośrodków Szkolenia Kierowców, która jest prowadzona przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD) jest jedynym źródłem ukazującym efekty pracy poszczególnych ośrodków i instruktorów, ponieważ ukazuje prawdę o tym ile osób zdaje egzamin państwowy po ukończeniu kursu w danym ośrodku u konkretnego instruktora. Nie jest to jakiś ranking dodawanych opinii czy reklama, gdzie trzeba zapłacić by być w dobrze widocznym miejscu. Zdawalność podawana przez ośrodek egzaminacyjny jest bezpłatnie udostępniana na podstawie liczby podejść kursantów z danego ośrodka do egzaminu państwowego. Z liczby podejść raz na kwartał wyciąga się procent zdawalności danego ośrodka i instruktora. WORD przesyła zdawalność do Urzędu Miasta Szczecin, który publikuje te dane na swojej stronie internetowej, raz do roku.


Jak sprawdzić wyniki zdawalności danego Ośrodka Szkolenia Kierowców?

1. Należy wpisać w przeglądarkę "zdawalność prawa jazdy szczecin" czy "zdawalność osk szczecin".

2. Wedy wyskakują wyniki zdawalności z ostatnich dziesięciu lat w Szczecinie na stronie Urzędu Miasta Szczecin "e-urzad.szczeci.pl" [Wyniki zdawalności ośrodków szkolenia kierowców] - ( ostatnie dwa lata są wpisane nazwy Ośrodków - wcześniejsze lata trzeba sprawdzić dany Ośrodek po numerze Ośrodka wpisując w przeglądarkę "rejestr przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców" czy "rejestr osk szczecin" i następnie wracając do zdawalności ).

 

Szkolenie przyszłych kierowców, egzamin państwowy na prawo jazdy oraz sprawne, samodzielne i bezpieczne poruszanie się po drogach Polski i reszty Świata jest poważnym i niełatwym tematem, więc nie można powierzać swojego losu przypadkowym ludziom, bo np. ośrodek był blisko, mieli fajne biuro czy dobrą reklamę! Każdy powinien wziąć sprawy w swoje ręce i sprawdzić dany ośrodek oraz instruktorów w nim pracujących zaczynając od weryfikacji zdawalności.

 

Marcin Bogucki - Szczecin - Nauka Jazdy